Huge day of sport for Donegal Primary Schools

Photo - Finn Valley AC
Photo – Finn Valley AC

 
Around 1300 pupils attended today’s Donegal  Primary Schools Sports at the Finn Valley Centre in Stranolar.
Highland’s Athletics correspondent Pasty Mc Gonagle said it was a very postive day in the sun…

 
Full results below.
Athletics Results Sheets                EVENT:
Track Events

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Wheelchair Race
1 Erin Harold Dooish
2 Niamh Bonner Glenswily
3 Akshara Jonna Educate Together Letterkenny

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 60m Born 2009
1 Brendan Mbura St. Colmcille Letterkenny
2 Naoh Beals Dooish
3 Temple Akpo St. Colmcille Letterkenny
4 Drew Dowds Newtoncunningham

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 60m Born 2009
1 Leanne Adoo S.m.G.S. Letterkenny
2 Sophie Campbell Glenties
3 Catlin McDaid St. Mary’s Castlefinn
4 Niamh Doherty Woodlands

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 80m Born 2008
1 Devine Scoils Colmcille Letterkenny
2 Josh Cullen Killymard
3 Shane Sweeney Kilclooney Portnoo
4 Barry McMenamin St. Mary’s Stranorlar

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 80m Born 2008
1 Emily Kelly St Mary’s Stranorlar
2 Katie Louise McMonagle Taobhoige
3 Caoimhe McLaughlin Scoil Eoin Bhaiste Carraigart
4 Ava McBride St. Marys Stranorlar

 
 
 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 80m Born 2007
1 Ruairi Conaghan Termon
2 Keelin Mc Fadden S.M.Creeslough
3 Laith Khamis Woodlands
4 Matthew McGeehan Dooish

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 80m Born 2007
1 Riona Doherty St. Mary’s Stranorlar
2 Fareedat Bashar S.M. Gan Small Letterkenny
3 Tega Yisau S.M. Gan Small Letterkenny
4 Eabha McLaughlin Dromore

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 100m Born 2006
1 Favour Okoroji Illistrin
2 Liam Carlin S.m. Gan Small Lifford
3 Darren McMenamin Castlederg
4 Donalóg O’ Brien St. Orans Buncrana

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 100m Born 2006
1 Rhíanna McColgan Naomh Brid Muff
2 Ella Costello Naomh Brid Muff
3 Bria McGilloway Scoil Iosagáinn Buncrana
4 Promise Achusi S.M. Gan Small letterkenny

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 100m Born 2005
1 Athan Doherty Colmcille Letterkenny
2 Elvis Okoh Colmcille Letterkenny
3 Luka Browne Stranorlar
4 Martin Dugera Eóin Baiste Carrigart

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 100m Born 2005
1 Hannah Murray Castlefinn
2 Shana Mc Monagle St. Eunans Raphoe
3 Nazara Mc Fadden Creeslough
4 Emma Price Glendowan Strathmore

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 100m Born 2004
1 Michael Aidoo Colmcille Letterkenny
2 Fouad Bashar Colmcille Letterkennhy
3 Callyum Gillen St Brid Convoy
4 Niall Mulcahy Castlefinn

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 100m Born 2004
1 Lucy McGlynn Holy Family Ballyshannon
2 Mary A Philips Illistrin
3 Aisling Amponsah Illistrin
4 Maja Korytkowska St Mary’s Stranorlar

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 100m Born 2003
1 Sean Pascual Lurgybrack
2 Ryan Coyle Dromore
3 Oisin Lynch Naomh Brid Muff
4 Odhrán Thomas Dooish

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 100m Born 2003
1 Orla McElchar Gleeneely
2 Shauna Higgins Gaelscoil Letterkenny
3 C.J. Doherty St. Mary’s Stranorlar
4 Zara Doherty Dooish

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 300m Born 2008
1 Conor Gallagher                                               58.13 Dromore
2 Michael Moore                                                 58.93 Carrigart
3 Aiden McGrindle                                              59.71 Sessiaghoneill
4 Danann Gillespie                                              60.13 Dromore

 
 
 
 
 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 300m Born 2008
1 Katie Louise McMonagle                              60.07 Taobhog
2 Ava Crawford                                                    61.64 Castlefinn
3 Hannah McSweeney                                      61.72 Gael Scoil Letterkenny
4 Sarah McHugh                                                   62.62 Scoil Brid Convoy

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 100m Born 2009
1 Brendan Dunberra Scoil Colmcille Letterkenny
2 Adam Rodgers Scoil Colmcille Letterkenny
3 Temple Akpo Scoil Colmcille Letterkenny
4 Drew Dowds Newtoncunningham

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 100m Born 2009
1 Rhiana Aidoo S.M.G.S. Letterkenny
2 Rachel Doherty St. Pat’s Carndonagh
3 Eirn McGlone Bundoran
4 Caitilin MCDaid Castlefinn

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 500m Born 2007
1 Ruairi Conaghan                                               1.36:22 Termon
2 Caolan McFadden                                            1.38:38 Creeslough
3 Oisin Lynch                                                         1.40:23 Castlederg
4 Fintan Hassain                                                   1.42:24 Illistrin

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 500m Born 2007
1 Miah Fletcher                                                    1.38:91 Downings
2 Ellie Cambell                                                       1.43:43 Gaelscoil Donegal
3 Ciara McKelvey                                                 1.45:55 St Conals Portnoo
4 Sine Ryan                                                            1.45:58 Lurgybrack

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 600m Born 2006
1 Boyd Russell                                                       1.55:29 Gartan NS
2 Mike Toner                                                         1.57:48 Glenswilly
3 Philip McGee                                                     1.57:86 Gaelscoil Letterkenny
4 Owen Scott                                                        1.59:85 Glenswilly

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 600m Born 2006
1 Aisling McArdle                                                 2.00.:80 Strabane
2 Sarah McGinley                                                                2.03:69
3 Katie Dowds                                                       2.06:56 Sessiaghoneill
4 `Maria McBride                                                 2.08:06 Castlefinn

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 600m Born 2005
1 Max Roarty                                                         1.52:68 Creeslough
2 Harvey Mullan                                                   1.54:64 Strabane
3 Conor Murphy                                                  1.56:79 Glencovitt
4 Declan Doherty                                                 1.57:96 Educate Together

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 600m Born 2005
1 Hannah Murray                                                                1.56:83 Castlefinn
2 Emma Gribben                                                  2.01:11 SMGS Letterkenny
3 Gillian Reynolds                                                                2.06:43 Woodlands
4 Erin Doherty                                                       2.06:92 Gaelscoil Letterkenny

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 800m Born 2004
1 Oisin Kelly                                                           2.24:58 Kilmacrennan
2 Evan Keown                                                       2.29:92 Illistrin
3 Matthew Winters                                            2.36:79 Illistrin
4 Noah Barrett                                                      2.41:54 Lurgybrack

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 800m Born 2004
1 Sarah Bradley                                                    2.43:61 Gaelscoil Letterkenny
2 Grainne Coyle                                                   2.46:19 Raphoe
3 Ellie Crossan                                                       2.47:72 Lurgybrack
4 Tiagan Smith                                                      2.49:35 Woodlands

 
 
 
 
 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys 800m Born 2003
1 Sean Mc Ginley                                                 2.26:24 Glenswilly
2 Oisin Toye                                                           2.30:37 Convoy
3 Jamie McDaid                                                    2.32:38 Scoil Iosagain
4 Ryan Coyle                                                          2.33:24 Dromore

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls 800m Born 2003
1 Shauna Higgins                                                  2.52:88 Gaelscoil Letterkenny
2 Chloe Carey                                                        2.53:14 Gaelscoil Letterkenny
3 Megan McDaid                                                 2.56:78 Illistrin
4 Caoimhe Teape                                                                2.59:21 Lurgybrack

 
Relay Races Small, Medium & Large Schools

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Relay
2007/2006
Small School  
1 Lifford                                                                   65.24
2 Fintra                                                                    65.89
3 Tiernan Sligo                                                      74.97

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Relay
2007/2006
Small School  
1 Gleneely NS                                                       1.12:19
2 Fintra Killybegs                                                  1.13:14
3 Tabhóg                                                                 1.17:03
4 Tiernasligo                                                          1.26:17

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Relay 2007/2006 Medium School  
1 Scoil Colmcille Letterkenny                          69.93
2 Glenswilly                                                           70.38
3 Drumkeen                                                          72.45
4 St Pat’s Carndonagh                                       76.50

 
 
 
 
 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Relay 2007/2006 Medium School  
1 Dooish                                                                  1.11:20
2 Castlefinn                                                            1.13:40
3 Carndonagh                                                       1.13:73
4 Muff                                                                      1.13:97

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Relay 2007/2006 Large School  
1 Dooish                                                                  66.24
2 St Mary’s Stranorlar                                        67.58
3 Woodlands                                                         68.11
4 Gaelscoil Letterkenny                                    68.51

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Relay 2007/2006 Large School  
1 St Mary’s Stranorlar                                        69.43
2 S.M.G.S. Letterkenny                                    69.82
3 Woodlands                                                         71.54
4 Scoil Iosagáin Buncrana                                 71.92

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Relay 2005/2004 Small School  
1 St Conals Portnoo                                            63.47
2 Tierna Sligo                                                         63.94
3 Naomh Fionan Whitecastle                         64.16
4 Fintra                                                                    66.36

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Relay 2005/2004 Small School  
1 St Eunans Raphoe                                            64.06
2 Fintra Killybegs                                                  67.42
3 Donoughmore                                                  68.40
4 Naomh Fionan Whitecastle                         69.50

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Relay 2005/2004 Medium School  
1 Sessiaghoneill                                                    59.20
2 Castlefinn                                                            60.13
3 Dooish                                                                  61.86
4 Naomh Brid Convoy                                        62.68

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Relay 2005/2004 Medium School  
1 Castlefinn                                                            63.13
2 Dooish                                                                  64.03
3 S Pats Carndonagh                                          64.48
4 Scoil Brid Convoy                                              67.38

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Relay 2005/2004 Large School  
1 Scoil Colmcille Letterkenny                          58.82
2 St Mary’s Stranorlar                                        59.32
3 Gaelscoil Adhan Letterkenny                      61.11
4 Woodlands NS                                                  61.68

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Relay 2005/2004 Large School  
1 Scoil Iosagain Buncrana                                 62.27
2 St Mary’s Stranorlar                                        62.76
3 Lurgybrack                                                          63.62
4 Woodlands                                                         64.54

 
Field Events       Long Jump

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Long Jump Born 2005    
Conor Neely                                       4:02 SM Creeslough
2 Max Roarty                                         3:98 S.M Creeslough
3 Luca Browne                                      3:95 St Mary’s Stranorlar

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Long Jump Born 2005    
1 Hannah Murray                                                3.90 S.M Castlefinn
2 Abbie McGranaghan                      3.80 S.M. Castlefinn
3 Maria McGeehan                             3.59 S.M. Gan Small Letterkenny

 
 
 
 
 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Long Jump Born 2004    
1 Joseph Gillespie                                                               4.60 Sessighoneill
2 Oísin Kenny                                                        4.50 Kilmacrennan
3 Liam Donnelly                                                    4.45 Cranford

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Long Jump Born 2004    
1 Caoimhe Thompson                                       4.55 Dooish
2 Michaela Galvin                                                                4.40 Lurgybrack
3 Gabrielle O’ Donnell                                       4.25 Glenswilly

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Long Jump Born 2006    
1 Liam Carlin                                                          3.82 Lifford NS
2 Calumn Morris                                                  3.67 Rasheeny NS
3 Favour Okoroji                                                  3.60 Illistrin
4 Bartek Wozniczak                                            3.46 Scoil Colmcille Letterkenny

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Long Jump Born 2006    
1 Ashling McArdle                                               3.80 St Cathrin’s
2 Sarah McGinley                                                                3.65 Glenswilly
3 Katie Dowds                                                       3.58 Sessiaghoneill

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Long Jump Born 2007    
1 Dean Leeper                                                      3.58 Dooish
2 Nathan Russel                                                   3.51 Raphoe Central
3 Oisin Lynch                                                         3.30 St. Patrick’s Castlederg

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Long Jump Born 2007    
1 Ríona Doherty                                                   3.88 St Mary’s Stranorlar
2 Aoife McLaughlin                                             3.25 Dromore
3 Hidi Gill                                                                 3.24 Scoil Iosagáin

 
 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Long Jump Born 2008    
1 John Eyre                                                            3.10 St Mura’s Tooban
2 Michael Moore                                                 3.04 Carrigans NS
3 Shane Sweeney                                                               3.01 St Conal’s Narin

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Long Jump Born 2008    
1 Emily Kelly                                                           3.05 St Mary’s Stranorlar
2 Aoibhainn O Donnell                                      2.85 Murlog
3 Oodagh Fanl                                                       2.80 Glenswilly

 
Field Events       High Jump

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys High Jump Born 2004    
1 Rian O Murchú                                                  1.38 St Conals, Portnoo
2 Michael McGranaghan                                  1.38 Sessiaghoneill
3 Cormac O’Donnell                                           1.35 Murlog

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls High Jump Born 2004    
1 Caoimhe Thompson                                       1.30 Dooish
2 Cora Wilkinson                                                  1.30 Dromore
3 Jenny McGettigan

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys High Jump Born 2005    
1 Diarmaid O Donnell                                         1.26 Murlog
2 Ryan Gallagher                                                  1.26 Scoil Iosagáin
3 Keelin Collins                                                     1.20 Scoiul Iosagáin

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls High Jump Born 2005    
1 Jennah Rahim                                                    1.08 Scoil Isogáin
2 Kayla McDermott                                             1.08 Soil Iosagáin
3 Aishling Kee                                                       1.08 Gaelscoil Donegal

 
 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys High Jump Born 2006    
1 Eoin Boyle                                                           1.15 St Conals Portnoo
2 Kevin Muldoon                                                 1.15 Gaelscoil Donegal
3 Evan Corry                                                          1.11 Dooish

 

EVENT: COMPETITOR:                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls High Jump Born 2006    
1 Bria McGilloway                                                1.16 Scoil Iosagáin
2 Aishling McArdle                                              1.16 St Catherines Strabane
3 Nicole McDaid                                                   1.10 Scoil Iosagáin

 
Field Events       Shot

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Shot Born 2005    
1 Cahair Brady Devenney                                 8.63 St Mary’s Stranorlar
2 Fiachra O’ Donnell                                           8.05 Gaelscoil Donegal Town
3 Josh Harkin                                                         7.89 Scoil Bhride Convoy

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Shot Born 2005    
1 Sinaead Otto                                                      7.36 Woodlands
2 Casey McAdams                                               5.82 Murlog
3 Davida Kumi                                                       5.44 S.M. Gan Small

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Shot Born 2004    
1 Andrew Murray                                                                10.00 Dooish
2 Danny Crumlish                                                                9.18 Scoil Isogáin Buncrana
3 Armenis Kaparoniis                                         9.05 St. Mary’s Stranorlar

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Shot Born 2004    
1 Aoife Giles                                                          9.46 Cranford
2 Precious Aduaka                                              9.23 S.M.G.S Letterkenny
3 Rachel Thompson                                            6.82 Raphoe Central

 
 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Shot Born 2003    
1 Diarmaid O Donnell                                         10.47 Gael Scoil Donegal Town
2 Ordhan Thomas                                                                9.73 Dooish
3 Ross Henderson                                               9.63 Lifford

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Shot Born 2003    
1 Angel De Rose                                                   8.47 St Mary’s Castlefinn
2 Penny Stathan                                                  8.03 Fintra
3 Rachel Fletcher                                                 7.40 Scoil iosagáin

 
Field Events       Turbo Javelin

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Turbo Born 2006    
1 Blaine Lynch                                       14.65 Castlederg
2 Phillip McGee                                    14.48 Gaelscoil
3 Evan Corry                                          14.02 Dooish

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Turbo Born 2006    
1 Nicole McDaid                                   11.51 Scoil Iosagáin
2 Ellen O’Donnell                                 11.16 Glenswilly
3 Treasa Coyle                                      9.27 Scoil Colmchille

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Turbo Born 2005    
1 Diarmaid ODonnell                                          18.41 Murlog
2 Lennon Ivors                                                      17.50 Clonmany
3 Shaoun McMenamin                                      17.43 Sessiaghoneill

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Turbo Born 2005    
1 Abigail Temple Asokuh                                  19.67 St. Mary’s Stranorlar
2 Sarah Gallagher                                                                14.67 Glencovitt
3 Aoibhín Marley                                                 12.04 Taobhóige

 
 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Turbo Born 2004    
1 Ryan Galvin                                                        24.40 St Mary’s Stranorlar
2 Joseph Gillespie                                                               21.08 Sessisghoneill
3 Michael McGranaghan                                  20.24 Sessiaghoneill

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Turbo Born 2004    
1 Aoife Giles                                                          20.21 Cranford
2 Caitlin McGranaghan                                      14.20 St Mary’s Castlefinn
3 Natalie Dolan                                                     13.05 St.Carols

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Turbo Born 2007    
1 Shane McCormick                                            16.67 Taobhoige
2 Dean Leeper                                                      16.08 Dooish
3 Harry Pearson                                                   15.43 Raphoe

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Turbo Born 2007    
1 Amy Galvin                                                         12.87 St Mary’s Stranorlar
2 Ellie Murray                                                        10.21 Dromore NS
3 Sarah Molloy                                                      8.62 St Conals

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Boys Turbo Born 2008    
1 Aron Morris                                                        11.30 Clonmany
2 James McGonagle                                           10.29 Scoil Iosagáin
3 Charlie Gallagher                                              10.10 Sessiaghoneill

 

EVENT: COMPETITOR:                                   DISTANCE/TIME CLUB/SCHOOL
Girls Turbo Born 2008    
1 Annamarie Kelly                                               9.43 Scoil Iosagain
2 Clara Ayers                                                         9.27 Lurgybrack
3 Aibhe Ward                                                        7.76 Tabhoige

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Top Stories

Advertisement